22 Şub 2018 Perşembe

 

alanyaAsTürkiye Halk Sağlığı Kurumu Kanser Daire Başkanı Doç. Dr. Murat Gültekin’in katılımıyla gerçekleştirilen ve Antalya Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafınca düzenlenen Alanya KETEM açılışı 8 Ekim’de yapıldı.

THSK Kanser Daire Başkanı Doç. Dr. Murat Gültekin, Antalya Halk Sağlığı Müdürü Dr. Murat Özdemir ve Alanya Kaymakamı Sayın Hasan Tanrıseven  tarafından açılış konuşmaları yapılarak başlayan organizasyon, KETEM’in ziyareti ve müzik dinletisi ile son buldu.

Açılış sonrası meme kanseri ayı kapsamında Sağlıkta Umut Vakfı ve Antalya Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafınca organize edilen dalış etkinliği gerçekleştirildi. Meme kanserine karşı halkın farkındalık düzeyini arttırmak amacıyla Antalya Halk Sağlığı Müdürlüğü çalışanları, THSK Kanser Daire Başkanlığı, Sağlıkta Umut Vakfı ve meme kanseri hastalarının dalış yaptığı etkinlik, su altında açılan pankartlar ve su üstünde gösterilen dövizlerle son bulurken, bu etkinliğe halkımızla birlikte yurt dışından da çok sayıda turist ilgi ve katılım gösterdi.

alanya1alanya2alanya3alanya4alanya5alanya6alanya7alanya8alanya9alanya10alanya11alanya12alanya13alanya14alanya15alanya16alanya17alanya18alanya19alanya20alanya23alanya22alanya24alanya25